Rüyada Viyolonsel Görmek

0

Rüyada viyolonsel çaldığınızı görmek; Yaptığınız işin toplumda ve bulunduğunuz çevrenizde ilgi uyandıracağına, sevilen ve saygı gören, bir kimse olacağınıza delalet eder.

Rüyada müzik aletleri satan bir dükkandan viyolonsel satın almak; Çalmayı bilmediğiniz halde bir viyolonsel satın aldığınızı ve çalmaya başladığınızı görmeniz; iş hayatınızda olumlu değişiklerin yakında gerçekleşeceğine, duygusal yönden kendinizi rahat hissedeceğinize, huzur bulacağınıza, rüyada çaldığınız viyolonselin sesini duymanız; uzun zamandır sürdürdüğünüz sıkıntılı hayatın artık sona ereceğine, refaha kavuşacağınıza, neşeli günlerin yaklaştığına, mutlu günlerinin pek yakında olduğuna işarettir. Rüyada çaldığınız viyolonselin çirkin sesler çıkardığını duymanız; sıkıntılı ve üzücü günlerinizin yakın olduğuna, tedbirli davranmanız gerektiğine delalet eder. Rüyada çaldığınız viyolonseli elinizden bırakmanız; yolunda gitmeyen, sizi üzen işlerinizden çok yakında kurtulacağınıza, ferahlıyacağınıza delalet eder.

Rüyada kendinizi bir orkestrada viyolonsel çalarken görmeniz; iş ve duygusal hayatınızda başarılı olacağınıza, çevrenizde aranan bir kimse olacağınıza, sevdikleriniz tarafından takdir edileceğinize, uyumlu bir hayat yaşayacağınıza delalet eder.

Bir başka tabire göre de; Rüyada orkestralarda bulunan batı çalgılarından viyolonsel görmek, çalmak veya dinlemek, mevsim gereği hislerinizin bu günlerde çok hassas bir devreye girdiğine, sevdiklerinize karşı daha başka hislerle bağlandığınıza. onların da size karşı sevgi ve saygısının arttığına delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Çello.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku