Rüyada Vize Görmek

0

Rüyada vize görmek; yurt dışı gezisi için vize almak genişliğe ulaşmaya, salih kimse için Cennete gitmeye delalet eder.

Rüyada vize alındığını görmek, yakın bir dostunuzun yardımı sayesinde içinde bulunduğunuz sıkıntıdan artık kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada vize almak, yakın bir iyi arkadaşınızın desteği sayesinde içinde bulunduğunuz zor durumdan sıyrılacağınıza yorumlanır. Rüyada pasaporta basılan vize, kişinin hayatıyla ilgili önemli bir fırsatı işaret eder.

Rüyada vize işlemleri için uğraş verdiğinizi görmeniz; hayrınıza sonuçlanacak işlerinizin olduğuna, fırsatlarınızı iyi değerlendirmeniz gerektiğine, vizenizin onaylanmaması, fırsatlarınızı elinizden kaçıracağınıza, huzurunuzun bozulacağına, alacağınız kararlarda temkinli davranmanız gerektiğine uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada vize onayı için konsolosluk binasına gitmeniz, devlet dairelerindeki işlerinizin yolunda gideceğine, olumlu sonuçlar alacağınıza delalet eder.

Rüyada bir evrak üzerinde “görülmüştür” yazısı/işareti görmek, başvuru, tez, görüş ve önerinin kabul edilmesine işarettir.

Rüyada yabancı bir ülkeye giriş vizesi aldığını görmek, uzun bir yol¬culuğa çıkmaya veya bir yere gidip orada rahata kavuşmaya işarettir.

Bir başka tabire göre de; vize rüyası, hasta kimse için vefat edip cennete girmeye işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku