Rüyada Vizite Görmek

0

Rüyada vizite görmek, viziteye çıkmak çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada bir kimse hastalandığından dolayı viziteye çıktığını görmesi, rüyayı gören kimse hasta ise hastalığından şifa bulmasına, sağlıklı bir kimse ise alim bir kimseden fayda göreceği ile tabir edilir. Doktorun vizite kağıdına ilaç yazdığını görmesi; insanlara ilim öğreteceğinize ve bunun faydasını göreceklerine yorumlanır. Aynı rüyada viziteye çıkmak fakat ilaç yazılmadığını görmek ise; bunun aksine işarettir.

Rüyada kendi kendinize vizite kağıdı yazdığınızı görmeniz; hiç kimseden yardım almadan sorunların üstesinden geleceğinize, bilgi ve tecrübenizle dostlarınıza yardımınızın dokunacağına, sevilen ve takdir edilen bir kimse olacağınıza delalet eder.

Rüyada kimseyi görmeksizin vizite kağıdı görmeniz; Din alimleri tarafından yardım göreceğinize, tasavvufa yöneleceğinize, din ve dünya işlerinizin güzelliğine delalet eder.

Rüyada vizite kağıdı alıp doktora gittiğini görmeniz; devlet dairesinde işlerinizin olacağına, doktora ulaşmanız bu işlerinizin olumlu sonuçlanacağına, işlerinizi sorunsuz halledeceğinize ve başarıya ulaşacağınıza delalet eder.

Başka bir tabire göre de: Rüyada viziteye çıkmak, makam, rütbe ve başarıya işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku