Rüyada Voleybol Görmek

0

Rüyada voleybol oyununu seyrettiğinizi veya kendinizin voleybol oynadığınızı görmek, neşeli ve mutlu günler geçireceğinize işarettir.

Rüyada voleybol oynarken şaşırtmacalı hareketler yapmanız; arkadaşlarınız arasında iyililiğinizi düşünen dostlarınızın bulunduğuna, yardımları ile zor işlerinizin üstesinden geleceğinize refaha kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada kendinizi valeybol sahasında, seyirciler arasında görmeniz; sizin yararınıza sonuçlanacak bir takım projelerinizin olduğuna, düşüncelerinizde büyüklerinizden yardım almanız gerektiğine, tavsiyelere riayet ettiğiniz takdirde işlerin lehinize gelişeceğine delalet eder.

Rüyada voleybol koçu görmek; oyuncu iseniz, takım arkadaşlarınızla iyi vakit geçireceğinize, koçunuzun talimatları ile katıldığınız maçlarda başarılı olacağınıza, maçlarınızın galibiyetle sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku