Rüyada Votka Görmek

0

Rüyada votka içtiğinizi görmek, elinize geçen fırsatları iyi değerlendirmeniz ve çok çalışmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada votka içmeden sadece görmek, asil bir kadına delalet eder. Rüyada şerbet, şurup gibi alkolsüz içkiler genel olarak hayra yorumlanır. Ancak alkollü içkiler iyiye yorulmazlar. Alkolsüz içkiler berrak ve temizse daima neşe, sevinç, mutluluk ve huzurdur. Rüyada bir gazinoda votka içtiğinizi görmek yeni işlerinizde başarılı olacağınıza; sarhoş olduğunuzu görmek, fazla açılıp israfa girmemeniz gerektiğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada votka görmek, meşakkatsiz meydana gelen haram maldır, votka içtiğini gören kimse büyük günah işler ve geniş rızka kavuşur, votka kadehi ile içki içtiğini gören kimsenin eline haram mal geçer. Bazıları helal mal geçer demiştir. İçki akan bir nehri görse, o kimseye dünyada bir fitne isabet eder. İçki nehrine girdiğini görse, o nehirden nail olduğu miktarca bir fitneye düşer. Evlenmeyi ve ortaklığı arzu eden kimsenin rüyada votka görmesi, iyi geçinmeye dair olan anlaşmadır. Memurun rüyada içki içmesi, işinden alınmasıdır.

Rüyada votka içmek, Allah’a isyan etmeye ve haram mal kazanmaya işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku