Rüyada Vurgun Görmek

0

Rüyada bir işten vurgunla çok para kazandığını görmek bu tamahı yüzünden büyük bir zarara gireceğine, üzüleceğine, dostları arasında itibar kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada kişi kendini vurguncu olarak görmüş ise; herkesten gizlediği dertleri, sorunları olduğuna, sorunlarının üstesinden tek başına gelemeyeceğine, yardım alması gerektiğine delalet eder. Rüyada bir vurguncu ile karşılaştığını görmek, bir suç işlemiş olduğuna işarettir.

Rüyada bir vurguncu ile karşılaşmak; dünya işlerine çok daldığınıza ve ibadetlerin sorumluluklarınızın size çok ağır geldiğine, vurguncu ve sizi aldatmaya çalışan kimseye aldanmamanız için daha dikkatli olmanız gerektiğine âksî halde namus ve şerefinizden vazgeçmeniz gerekeceğine işaret eder.

Rüyada denizde iken vurgun yediğini görmek; bol para ve rızka kavuşacağınıza, ferahlayacağınıza, kuvvetli, insanların kendisine muhtaç olduğu şefkatli ve adaletli bir sultana, yani devlet başkanına delâlet eder.

Rüyada bir bayana vurgun olduğunu görmek; muhtaç ve tamahkar olacağınıza
Evli bir kimseye vurgun olduğunu görmek; dini inancınızın bozuk olduğuna, vurulduğunuz kimseyi elde ettiğinizi görmek; menfaat elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada bir kimsenin size vurulduğunu görmeniz; başkalarının vasıtasıyla menfaat elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada yaşlı bir kimseye vurulduğunuzu görmek; işlerinizin açılacağına ve genişliğe çıkacağınıza, zenginleşeceğinize, kariyerinizin yükseleceğine ve sevineceğinize delalet eder.

Rüyada genç bir kimseye vurulduğunuzu görmek; bir hile ve baskıya maruz kalacağınıza delalet eder.

Rüyada çirkin bir kimseye vurulduğunu görmek; olmasını hiç istemediğiniz ve sizi sıkıntıya sokacak bir olayla karşılaşacağınıza, üzüntü ve sıkıntıya, başkalarının düşüncelerinden etkileneceğinize delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku