Rüyada Yas (Üzüntü) Görmek

0

Rüyasında yas tuttuğunu gören kimse sıkıntı ve dertlerinizden kurtulacak, rahat bir döneme girecek demektir.

Rüyada, bir kimsenin arkasından yas tutmak veya yas tutan kimseleri görmek, genellikle hayırdır, sevinç ve mutluluktur. Bir başka rivayete göre de: Rüyada kendisini yas içinde görmek, ferahlık ve sevince işarettir. Bir kimsenin rüyada kendisini matem içinde görmesi, sevinçli ve sürurlu günlerin pek yakında geleceğine delâlet eder.

Rüyada gözünün yaşlarla dolduğunu görmek, sevinçli bir habere, sürür ve feraha delâlet eder.

Yine rüyada Allah korkusundan dolayı gözünün yaş akıttığını görmek, mağfirete, rahmete, ebedi nimetlere ve dinde salâha delâlet eder.

Rüyada birinin arkasından yas tuttuğunuzu görmek hayra ermeye, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Rüyasında yas tuttuğunu gören kimse sıkıntı ve dertlerinizden kurtulacak, rahat bir döneme girecek demektir.

Rüyada yas tuttuğunu görmek, ferahlık ve sevince işarettir. Rüyada halkın yasta olduğunu gör¬mek, insanları mutlu edecek olumlu gelişmelere işarettir. Rüyada yas tuttuğunu görmek, rüya sahibinin günahlarının affolunmasına, bazen de bu rüya aşka delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku