Rüyada Yasak Görmek

0

Rüyada yasak bir şeyi ihlal ettiğinizi görmek bir hususta habersiz kaldığınıza, önünüze getirilen seçeneklerden hangisini tercih edeceğinizi bilmediğinize işaret eder.

Rüyada yasak bölgeye girdiğinizi veya yasaklanan bir yerde bulunduğunuzu görmek, size teklif edilen iki hususun hakkında hangisini tercih edeceğinizi bilmediğiniz ve mutlaka birisini seçmek zorunda kalacağınız için düşünmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada kendisine bir şeyler yasaklanan insan hareketlerine dikkat etmelidir.

Rüyada yasak aşk yaşamak, yasak aşk yaşadığını görmek; aile ilişkilerinizde konfor, güvenlik, çirkinlik, koruma, ya da yeni fırsatlar konusunda bazı sıkıntılar yaşadığınızı, bazı tatminsizlikler içinde olduğunuzu temsil eder.

Rüyada girilmesi yasaklanmış bağ, bahçe ya da çiftlik görmeniz; arkadaşlarınızla aranızın açılacağına, mutsuzluğa, işlerinizde yaşayacağınız aksaklıklara, rızkınızın azalacağına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku