Rüyada Yasaklamak Görmek

0

Rüyada kendinizi zararlı bir işten alıkoymanız, yasaklamanız; başınıza gelecek belalardan sakınacağınıza, selamete ereceğinize, eş, dost ve arkadaşlarınıza yardımınızın dokunacağına delalet eder.

Rüyada bir büyüğünüzün yasağına uymanız; dinde salaha, dünya ve ahiret hayatınızın iyiliğine, o kimsenin rızasını kazanıp, hayır duasını alacağınıza delalet eder. Rüyada annenizin yasaklarına uymanız, sağ ise; sizden razı olduğuna, takdirini kazandığınıza, muradınıza ereceğinize, iman kuvvetinizin ve itikatınızın selametine, ölmüş ise; sizden sadaka vermenizi ve duanızı beklediğine delalet eder. Rüyada babanızın yasakladığı söz ve davranışlardan sakınmanız; üzüntünüzden kurtulacağınıza, selamet bulacağınıza, hidayete ereceğinize, büyük adamlar yanında itibarınızın artacağına delalet eder.

Rüyada evladınıza bir takım davranışları nedeni ile yasaklar koymanız; evladınız veya evlatlarınızın selameti için çaba harcayacağınıza, yardımınıza muhtaç olduklarına, sizin yasağınıza riayet ettiğini görmeniz; evlatlarınızın sizin tarafınızdan duanıza nail olduklarına, hayır ve berekete, işlerinin iyi gideceğine delalet eder.

Rüyada bir din adamının yasaklarına uyduğunuzu görmeniz; Allah (C.C) rızasını kazanmaya, hayır ve hasenat işleri yapmaya, din ve dünya işlerinizin güzelliğine, tasavvufa yatkınlığınıza, gam ve kederden kurtulacağınıza, günahlardan arınacağınıza delalet eder.

Ayrıca Bakınız; İyiliği Emretme, Kötülükten Sakındırma.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku