Rüyada Yaban Hayvanı Görmek

0

Rüyada aslan, kaplan, ayı gibi yırtıcı vahşi hayvan görmek, etrafının düşmanlarla sarılı olduğuna, bunlardan çekinmesi ve korunması gerektiğine delalet eder.

Rüyasında her hangi bir yabani hayvana binip istediği gibi yönettiğini görmek, günahtan kurtulacağına delalet eder. Hayvan itaat etmezse günaha düşer. Yaban hayvanlarından birinin evine girdiğini gören, şeriata uymayan bir kimse ile ahbaplık eder. Eğer giren hayvan avlanmış ise, mal ve ganimet ile yorumlanır. Kendisine avlanılmış bir hayvan gönderildiğini gören, zahmet çekmeden para kazanır.

Rüyada bir yaban hayvanı kestiğini gören, yabancı biriyle gayri meşru ilişkide bulunur.

Rüyada bir yaban hayvanı olduğunu gören, hayırsız adamlarda dost olur.

Rüyada yaban hayvanlarından birinin kendisini çiğnediğini gören ihanete uğrar. Hayvan derisi, tüyü, tırnağı, eti, kemiği, boynuzu ve diğer parçaları mal ile, eti yenilen hayvan ise helal ve yenilmez hayvan ise haram mal ile yorumlanır.

Rüyada bir yaban hayvanı avladığını görmek, eline mal ve ganimet geçmeğe; elinden avını kaçırdığını görmek, bir şey elde edememeğe; rüyada bir yaban hayvanına yem veya su verdiğini görmek, cahil adamlara hizmet edeceğine; rüyada yaban hayvanlarından birinin kendisine alıştığını görmek, hayır ve menfaate; rüyada evcil hayvanlardan birinin yabani olduğunu görmek şerre delalet eder.

Rüyada yaban hayvanı görmek, sahra ve dağ başlarında bulunan insanlara ve kendi grubundan ayrılan bid’at sahiplerine işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku