Rüyada Yem Görmek

0

Yoksul, kimsesiz ve çaresizlerin ihtiyacını gidermeye; kendi ihtiyaçlarının başkaları tarafından karşılanmasına; Yem satan kimseyi görmek cömert, zengin ve üstün meziyetleri olan kimseye; Evinde yem kabı ( yemlik) evin hanımına, güç ve şerefe delalet eder.

Rüyada yem görmek; hayır işlemek ve bazı kimselerin geçimini sağlayacağına işaret eder. Rüyada yem görmek, hayır ve iyilik yapmaya işarettir. Malınızın ve rızkınızın artarak refaha kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada kus yemi görmek, helal mal ile tabir olunur, Kus yemi yediğini görmek, bazılarına göre iyi, bazılarına göre de kötüdür. Bir rivayete göre kuş yemi, para ile tabir olur.Rüyada yem görmek, rızık ve bollu¬ğa, hayır ve iyilik yapmaya işarettir.

Rüyada evde görülen yem, gerek yemlikte gerekse bir kap veya çuval içinde olsun, elde edilecek dünyalığa işaret eder. Kuşyemi görmek, çocukları sevindirmeye, sadaka vermeye işarettir.

Rüyada yemci görmek, faziletli, zengin, düşkün ve yoksulları gözeten cömert bir insana işaret eder.
Arpa satıcısı görmek, dünyayı fazla sevip, ahireti unutmaya işarettir. Rüyada sattığı arpadan para almayan veya bir şey karşılığında arpa satan birini görmek,hayır ve esenliğe işarettir

Rüyada kümesinizdeki hayvanlara yem serptiğinizi görmek, hayır işleriyle uğraşarak bir çok fakir kimselerin geçimine yardımcı olduğunuzu ve bu yüzden büyük sevap kazandığınızı gösterir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku