Rüyada Yem Vermek Görmek

0

Rüyada kümesinizdeki hayvanlara yem serptiğinizi görmek, hayır işleriyle uğraşarak birçok fakir kimselerin geçimine yardımcı olduğunuzu ve bu yüzden büyük sevap kazandığınızı gösterir.

Rüyada piliç veya tavuklara yem verdiğinizi görmeniz; düşkün ve yardıma muhtaç kiselere yardım edeceğinize, güzel ve düzenli aile hayatına, bir topluluğa önderlik edeceğinize, kümesteki tavuklara yem verdiğinizi görmeniz; kadınlar ve evli kimseler için bolluk ve zenginliğe delalet eder. Rüyada yem verdiğiniz tavukların yumurtladığını görmek eşiniz veya bir hanım tarafından elde edeceğiniz mal ile tabir olunur. Rüyada kümes hayvanlarını yemlediğinizi görmeniz; yetimlere yardım edeceğinize, onları himaye ederek sevap kazanacağınıza delalet eder.

Rüyada kuşlara yem verdiğinizi görmeniz; kuşların cinsine göre tabir olunur:
Rüyada serçe kuşuna yem verdiğinizi görmeniz; Güzel kadına, erkek çocuğa, birçok serçe kuşu zahmetsizce elde edilecek rızka, bu kuş dişi ise varlıklı bir kadından böyle bir nimete ermeye, serçeler aile ve akrabaların bir araya gelerek ülfet ve muhabbet etmelerine, serçe yavrularına yem vermek; serçeler bazen günah ve masiyette toplanmaya, tefrikaya ve hezimete uğramaya delalet eder. Serçe görmek, yem vermek iyi hanımla evlenmeye, erkek çocuğuna işarettir.

Rüyada güvercinlere yem vermek; bekar iseniz evleneceğinize, bir kız çocuğu sahibi olacağınıza, rızkınızı helal olarak kazanacağınıza, malınızın artacağına, uzaklardan gelecek güzel haberlere, halkı fesada sevkeden kimseye delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku