Rüyada Yemeği Hazmetmek Görmek

0

Bir kimse rüyada yediği yemeği hazmettiğini görse, o kimsenin mesleğinde çalışkan ve işlerine ihtimam göstermesine işarettir. Yemeği hazmetmek, korkudan emin olmaya işarettir. Yemeği hazmetmek, her işte şen ve neşeli olmaya işarettir.

Rüyada yediği bir yemeği hazmettiğini görmek, rüya sahibinin sanatında çalışkan ve titiz bir kimse olduğuna delâlet eder. Yemeği hazmetmek, korkudan emin olmaya işarettir.

Rüyada yediğiniz yemeği hazmettiğinizi görmeniz; içinden çıkılması zor hallerinizden ve birikmiş işlerinizden, sıkıntılarınızda kolaylık ile tez zamanda kurtulacağınıza, işlerinizi yoluna koyup rahat edeceğinize, refaha ereceğinize delalet eder. Rüyada tatsız bir yemeği hazmettiğinizi görmeniz; gelecek güzel günlerin habercisidir. Rüyada et yemeği yemeniz ve onu hazmettiğinizi görmeniz; rızık, bereket ve menfaate ereceğinize, rüyada fakir bir kimsenin et yemeği hazmettiğini görmesi, zenginliğe, refaha, mutluluğa ereceğine, şöhrete erişeceğine delalet eder. Yine rüyada et veya pirinç ile pişirilmiş süt ve bunlardan başka şeyler görmek, hazmettiğini görmek; ferahlık, sevinç, akid, ilim ve faydalı rızka delâlet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku