Rüyada Yoksul / Yoksulluk Görmek

0

Rüyada yoksulluk, imkansızlık, fakirlik; hedeflerinize ulaşmak için beklemeye hakkınız olmadığını, hemen başlamanız gerektiğini ifade eder. Alternatif olarak, bir boşluk hissetmek anlamını taşır.

Rüyada yoksulluk, dinde salâha ve halinde sebat ve devama delâlet eder.Bazı kere de rüyada yoksul olduğunu görmek, zenginliğe delâlet eder. Rüyada bir yoksula hizmet ve iyilik ettiğini görmek, salih kimselerle arkadaş olmaya, Allah indinde çok nasibe ve güzel bir sona delâlet eder. Rüyada yoksul kaldığını görmek takva sahibi kimseye, günahlardan kaçan güzel ahlak sahibine işaret eder.

Rüyanızda yoksulluk çektiğinizi ve beş parasız bir durumda bulunduğunuzu görmeniz, son günlerde paraca çok açıldığınıza, gelecek günlerinizde sıkıntı çekmemeniz için tasarrufa biraz yer vermenize ve daima geleceğinizi göz önünde bulundurmanıza delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yoksulluk içinde bulunduğunu görmek, Allah’a yaklaşmaya, dünyevi işlerinin düzelmesine işarettir.

Rüyada yoksulluk, dinde salâha ve halinde sebat ve devama delâlet eder. Bazı kere de rüyada yoksul olduğunu görmek, zenginliğe delâlet eder. Rüyada bir yoksula hizmet ve iyilik ettiğini görmek, salih kimselerle arkadaş olmaya, Allah indinde çok nasibe ve güzel bir sona delâlet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku