Rüyada Yoksulluk Görmek

0

Rüyanızda yoksulluk çektiğinizi ve beş parasız bir durumda bulunduğunuzu görmeniz, son günlerde paraca çok açıldığınıza, gelecek günlerinizde sıkıntı çekmemeniz için tasarrufa biraz yer vermenize ve daima geleceğinizi göz önünde bulundurmanıza delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yoksulluk içinde bulunduğunu görmek, Allah’a yaklaşmaya, dünyevi işlerinin düzelmesine işarettir.

Rüyada yoksulluk, dinde salâha ve halinde sebat ve devama delâlet eder. Bazı kere de rüyada yoksul olduğunu görmek, zenginliğe delâlet eder. Rüyada bir yoksula hizmet ve iyilik ettiğini görmek, salih kimselerle arkadaş olmaya, Allah indinde çok nasibe ve güzel bir sona delâlet eder.

Bir kimse rüyasında yoksulluk içerisinde olduğunu görürse o kimsenin eline çokça mal geçer. Rüyasında yoksullara ve iyi insanlara hizmet ederek tevazu gösteren ve onların maddi ve manevi hallerine uyum sağlayan kimsenin kadri yüce olur. Üstü başı pejmürde bir yoksul bir kimse görmek, sefalete yorulduğu gibi bazı yorumcular da mevkii ve rütbeye yorarlar.

Rüyada bir yoksula bir şey vermek, kazadan ve beladan kurtulmaya yorulur. Rüyada yoksulluk içerisindeki bir kimsenin bir şey istemesi, yakında sizi sevindirecek bir habere işarettir. Rüyada yoksulluk çeken bir kimseden bir şey almak, beklenmedik bir yer veya kimseden yardım görmeye yorulur. Rüyada yoksulluk çeken bir kimseyi ağlarken görmek, hayırlı bir habere, şen ve neşeli görmek ise işlerin ters gitmesine işarettir.

Rüyada yoksulluk çekmek ve düşkün olmak, zenginliğe yorumlanır. Bir kimsenin rüyada yoksulluk çektiğini görmesi, o kimsenin eline çokça yemek geçer. Rüyada bir yoksul, muhtaç bir kimse görmek, davranışlarınızla herkesin beğenisini kazanacağınızı anlatır.

Ayrıca Bakınız; Fakirlik.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku