Rüyada Yabancı İhtiyar Adam Görmek

0

Rüyada görülen ve tanınmayan yaşlı adam, eğer kuvvetli olursa, rüya sahibinin kuvvetine işarettir. Tanımadığı yaşlı bir adamın yukarıdan aşağıya doğru kendisine baktığını görse, rüya sahibinin hayırlı bir iş yapmaya kadir olduğuna işarettir. Tanımadığı yaşlı bir adama uyup arkasından gittiğini gören kimse, hayra uyar ve bolluğa erişir. Rüyada gördüğü ihtiyar, köylü olursa, o ihtiyar o kimsenin çok samimi bir dostudur. Bir kimse rüyada tanımadığı ihtiyar bir adamı görse ve gördüğünde de o ihtiyarı sevmese ve ondan hoşlanmasa, o kimsenin kendisine öğüt ve nasihat eden bir dostu zuhur eder. Eğer ihtiyarı gördüğünde ondan hoşlansa ve onu sevse, o kimsenin dostu ona öğüt verir, o da öğüdünü kabul eder, din ve dünyaca dostuna muvafakat eder. Bir kadının rüyada tanımadığı yaşlı bir adam görmesi, o kadının dünyalığına işarettir. Genç bir kimse rüyada ihtiyar bir adama dönüştüğünü görse, o genç ilim ve edep öğrenir. Bir kimse tanımadığı yaşlı bir adama arkadaş olsa veya o yaşlı adama bir şeyler söylese yahut ona emretse izzet, şöhret ve yükselmeye işarettir, Yaşlı bir kimse kendisinin genç olduğunu görse, onun kuvvetine ve rızkının genişlemesine işarettir. Yaşlı bir adamın rüyada, anasının kendisini doğurduğunu görmesi, ölümüne işarettir. İhtiyar bir adam kendisinin çocuk olduğunu görse, yapacağı bir işte cahillik eder. Rüyada yaşlı ve salih bir kimseyi görmek, izzet, şeref, rızık, bereket ve uzun ömür, çok ihtiyar bir adam görmek ise, üzüntü ve kederdir. Bazen de ihtiyar görmek acizlik, korkaklık, tembellik, zayıflık ve usanca işarettir.

Rüyada yabancı ihtiyar adam görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Allame Meclisi: Rüyada yabancı ihtiyar adam görmek; işlerinizin açılacağına ve genişliğe çıkacağınıza…

Takva sahibi yabancı ihtiyar bir adam görmek; zenginleşeceğinize…

Rüyada genç bir adamın ihtiyarladığı ve bir yabancıya dönüştüğünü görmek; bir hile veya baskıya maruz kalacağınıza…

Rüyada yabancı ihtiyar bir adamın evinize gelip size selam verdiğini veya karşınızda durup bir şey söylemediğini görmek; Allah’ın inayetiyle zenginleşeceğinize, kariyerinizin yükseleceğine ve sevineceğinize işarettir.

Çağdaş Ulema: Rüyada yabancı bir ihtiyar görmek; kendinize gereğinden fazla önem verdiğinize ve bunun kendini beğenmişliğe neden olabileceğine işarettir. Bu yüzden kendinizi toplumla bütünleştirerek yeni dostluklar kurmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada yapınıza uygun yabancı ihtiyar bir insan görmek veya onunla diyalog kurmak; iyi bir olayla karşılaşacağınıza…

Rüyada yabancı ihtiyar bir insanın çirkin olduğunu görmek; olmasını hiç istemediğiniz ve sizi sıkıntıya sokacak bir olayla karşılaşacağınıza…

Rüyada yabancı ihtiyar bir insanı mutlu olarak görmek; üzüntü ve sıkıntıya…

Rüyada yabancı ihtiyar bir insanı üzgün görmek; başkalarının düşüncelerinden etkileneceğinize işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku