Rüyada Yaldız Görmek

0

Rüyada yaldız sürmek kulağınıza gelen şeylerin size abartılarak aktarıldığına, size faydası dokunmayacak olan işten kurtulmaya, kötü ve şer işlerden kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyasında yaldız gören kimsenin hareketlerine dikkat etmediği taktirde çevrenizdekilere zarar veriyorsunuz demektir.

Rüyada altın, gümüş vb. gibi şeylerden mamul yaldız görmek iş ve hareketinde albeniye yahut söz ve davranışta riyaya sapmaya; yaldızcı görmek söz ve işinde doğruluktan ayrılmayan, güzel söz söyleyen, süsleme sanatına vakıf kimseye, iyi ve yararlı şeyleri yaldızlamak hayra, kötü ve zararlı şeyleri yaldızlamak şerre delalet eder. Rüyada yaldız görmek, rüyayı görenin ilginç biri olduğuna ve davranışlarını makul bir düzeye indirmesi gerektiğini gösterir.

Rüyada yaldızlı bir eşya görmek, işleriniz hakkında size hep abartılarak bilgi verildiğini ve bir şeyi olduğundan daha fazla şişirerek söylediklerini yahut ev halkından birinin eve ait bir meseleyi size olduğu gibi değil de başka bir şekilde söylediğini gösterir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku