Rüyada Yaldızcı Görmek

0

Rüyada yaldızcıyı görmek, evleri süsleyen, güzel konuşan, söz ve fiilinde doğru bir kimseye işarettir. Rüyada bid’at olan şeyleri ihtiva eden bir kitabi yaldızlamak rüya sahibinin bid’at ve sapıklıkta olduğuna ve malum oyun ve fesatlık uğrunda sarfetmesine, bazen de kilise ve günah işlenen yerlerin işlerini yapmaya işarettir.

Rüyada Kur’ân-ı Kerim veya hadis kitapları gibi kitapları yaldızlayan ve süsleyen birini görmek, Sünnet-i Seniyyeye tabi olmaya, dinde salaha, iman kuvvetine ve Hakka yakınlığa delâlet eder.

Rüyada süs eşyalarını yaldızlayan kimseyi görmek; oymalı ve gümüş değilse nimete ermeye, adi bir madenden ise az bir kazanca, altından ise çok kârlı bir kazanca işaret eder.

Üzerinde taşınan süs eşyası yaldızlayan kimseyi görmek kocasının karısına olan sadakatine, bağlılığına işaret eder.

Rüyada evi, bir mekanı ya da uygun olan her şeyi yaldızlayan kimse görmek yaşama sevincine, bekar için evlenmeye, evli için daha güzel imkanlara delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku