Rüyada Yamyam Görmek

0

Rüyada yamyam görmek; şimdiye kadar fena olarak tanıdığınız bir kimsenin hiç de düşündüğünüz gibi olmadığına, kötü bir ruh taşıyan bir kimse olmadığını anlayacağınıza, ev ve iş hayatınızda çok nazik zamanlar geçireceğinize, asabi mizaçlı bir kimse ile yol arkadaşlığı yağacağınıza delalet eder.

Rüyada gördüğünüz yamyam güler yüzlü ise; sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, refaha kavuşacağınıza, size bir şey veriyorsa; elinize geçecek mal veya paraya, rızkınızın artacağına, yardım göreceğinize delalet eder. Rüyada bir yamyamdan kaçtığınızı görmeniz; rüyada kendinin yamyamdan kaçtığını görmek eskiden olan ve size çok sıkıntılar yaşatan bir olayın tesirinden kurtulamadığınız anlamındadır. Rüyada yamyamdan korkarak ve koşarak kaçtığınızı görmeniz; aklın sayesinde bütün sorunların üstesinden geleceksiniz demektir.

Rüyada bir yamyam veya yamyamların sizi yediğini görmeniz; kuvvete, çevrenizde sizden çıkar sağlamaya çalışan insanların olduğuna, mal ve paranızdan faydalanmaya çalışan insanların varlığına, çevrenize dikkat etmeniz gerektiğine uyarıdır.

Rüyada yamyam görmek, iyi yürekli ve anlayışlı kişilerle tanışacağınıza işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku