Rüyada Yapıştırmak Görmek

0

Rüyada ağaç eşyayı yapıştırmak; aile bağlarınızın kuvvetli olacağına, aile içinde dirlik ve düzeninizin daim olacağına, size kimsenin zararının dokunamayacağına delalet eder.

Rüyada kağıttan bir şeyler yapıştırdığınızı görmeniz; sevinçli haberler alacağınıza, sevdiğiniz kişi ile muhabbetinizin artacağına, mutlu olacağınıza delalet eder. Siyah kağıtlar yapıştırdığınızı görmeniz pek hayra yorulmaz, hastalık veya ölüm haberi alacağınıza delalet eder.

Bir şeyi yapıştırmak ara bulmaya, işini iyi yapmaya, her türlü deneyime yahut kaçak ve hırsızı yakalamaya ya da yakalanmalarını sağlamaya delalet eder.

Rüyada yapıştırma, bir şeyi yapıştırdığını görmek; daha önceden reddettiğiniz bir şeyi şu anda kabul ettiğinizi veya edeceğinizi gösterir.

İyi bir rüyadır. Rüyada bir şeyi yapıştırmak, bir şeyi yapıştırdığınızı görmek: ara bulmak, işini iyi yapmak, her türlü tecrübeye işarettir. Ayrıca kaçak ve hırsızı yakalamaya veya yakalanmasını sağlamaya delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku