Rüyada Yaralama Diyeti Görmek

0

Rüyada yaralamaktan dolayı diyet vermek, düşmanının sevinmesi ve şöhrettir. Bazen bu rüya, rüyayı görenin kötü bir duruma dönmesine, kadrinin yüce olmasına, bazen de namus hakkında iftira ile itham edilmesine işarettir.

Rüyada yara aldığınızdan dolayı size diyet ödendiğini görmeniz; düşmanlarınıza galip geleceğinize, halk ve sevdiklerinizin arasında itibarınızın artacağına, meclis içinde sözünüzün dinleneceğine, saygın bir kişi olacağınıza delalet eder.

Rüyada bir bayanı yaraladığınızdan dolayı bir diyet ödediğinizi gördüyseniz; kedere, mutsuzluğa, üzüntüye düşeceğinize, durumunuzun kötüye gideceğine ve muradınıza eremeyeceğinize delalet eder.
Rüyada bir devlet reisini yaramaktan diyet ödediğinizi görmeniz; önderlik, muktedir olma, yücelik, makam, haysiyet, ilim, hita¬bet, şöhret, hüküm ve güzellik özelliklerinizin tehlikede olduğuna dikkatli olmanız gerektiğine önemli bir uyarıdır.

Rüyada bir din adamını yaraladığınız için diyet ödediğinizi görmeniz; Rüyada hoca, imam gibi din adamları görmek daima hayırlı sayılır. Fakat bir din adamına zarar verdiğinizi görmek ve bunun diyetini ödemek pek hayra yorulmaz, iş yaşamında karşılaşacağınız bir takım sorunlar meydana geleceğine, bulunduğunuz mevkide ve makamda tehlike yaşayacağınıza, saygınlığınızın sarsılacağına dikkatli olmanız gerektiğine bir uyarıdır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku