Rüyada Yaralamak Görmek

0

Rüyada tanımadığınız bir kimseyi yaraladığınızı görmeniz; Rüyada yaralamak genel olarak para kazanmak zengin olmak sayılır. Rüyada bir erkek kendisini yaralanmış gördüyse yakınları onu hatalı işlere atılmaktan kurtaracaklar demektir. Rüyayı bir kadın görüyorsa, sevgilisi veya kocası tarafından aldatıldığına işaret eder.

Rüyada annenizi yaralanmış görmeniz; annenize erişecek bir musibete veya hastalığa, üzüleceğine, sıkıntıya düşeceğine ve sizin yardımına ihtiyaç duyacağına, yaradan kan akıyorsa; gam, keder ve zarardır. Yaralandığı halde kan akmıyorsa; günahlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada bir kavgada birçok insanın yaralandığını görmeniz; ailenizde yaşanacak sıkıntılara, üzüntüye, çıkacak tartışmalara karşı dikkatli olmanız gerektiğine dair uyarıdır.

Rüyada bir kimseyi yaralamak, eğer o kimseden korktuğundan dolayı ise yaralayan üzüntü ve kedere, yaralanan kimse de musibete düşer. Bir kimse rüyada bir insan yaralansa, yaralanan kimseye yaralayan tarafından bir musibet erişir ve bu durum yaralananın düşmanlığını gerektirir.

Bir kimse rüyada bedenini yaralanmış görse, çalışması ile eline geçecek mala işarettir. Eğer sağ elinin yaralandığını görse, erkeklerden kendisine yakın olanlardan, sol eli yaralı ise kadın akrabaları tarafından istifade edeceği mala işarettir. Sol ayağın yaralanması, o kimsenin ekin ve ziraat vasıtası ile elde edeceği maldır. Eğer yara ökçesinde ise, çocuğu tarafından nail olacağı mala işarettir.

Kendisinin yaralandığını, halbuki yarasından kan akmadığını gören kimse, kendisine ait olan fazilet ve meziyete yaklaşmıştır. Yaralansa o yarasından da kan aksa, eline mal geçer ve o malın eseri o kimsede belli olur. Sol elinin yaralandığını görse o kimsenin askeri fazlalaşır ve iki misline çıkar. Sağ elinin yaralandığını görse, elinde bulunan şey, mal ve mülkü fazlalaşır ve iki misline çıkar.

Bedeninden yaralandığını görenin mali fazlalaşır ve iki misline çıkar. Bacağından yaralandığını görenin aşiret ve kabilesi çok olur. Baldırından yaralandığını görenin ömrü kat kat ziyadeleşir, iki ayaklarından yaralandığını görse onun memleketinde sebatı, devamı ve saltanatı uzun olur.

Bir kimseyi rüyada diğer birisi yaralasa, yaralayan kimse diğerine musallat olur ve ona hakkı tebliğ etmeye çalışır. Yaralandığı yaradan kan çıksa, yaralayan günahkar olur ve yaralanan kimse sevaba nail olur.

Bir kimse rüyada bir kafiri yaraladığını ve kan akıttığını görse, o kimse, kendisine düşmanlığı aşikare olan bir kimse üzerine musallat olur ve ona hak söz söyler. Bir kimse birisini yaralasa ve kan çıkmasa, yaralanan adam hakkında cevap veremeyeceği doğru bir söz söyler.

Bıçak veya demirden bir şeyle birisini yaraladığını gören kimse, diğerinin kötülüklerinden izhar ve onda asla hayır olmadığına işarettir. Bir kimsenin karnından yaralandığını görse, çocuğu ve çocuğunun çocuğu tarafından kendisine mal isabet eder.

Ayrıca Bakınız; Yara.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku