Rüyada Yarış Görmek

0

Fakir bir kimsenin rüyada yarıştığını görmesi; zengin olmaya, yolcunun yarıştığını görmesi; selametle vatanına dönmesine delalet eder. Bir kimsenin rüyada yarıştığını ve yarışı kazandığını görmesi; kuvvet ve kudrete, mal ve menfaate delalet eder.

Rüyada atlı olarak yarıştığını görmek; gururlanmaya, mahzurlu bir iş yapmaya, yarış esnasında attan düştüğünü görmek; çetin ve zor günlerin geleceğine delalet eder. Rüyada yarıştığını görmek; insanlar arasında çıkacak fitne ve tefrikaya, bunun sonucunda erişeceği musibete delalet eder.

Rüyada bir yarış gördüyseniz, etrafınızdaki insanların sizinle aynı hedeflere ulaşmak istediklerinin işaretidir. Rekabet ortamına işaret eder. Rüyada bir yarışı kazandığını görmek, başarıya, yarışı kaybetmek ise başarısızlığa yorumlanır. Etrafınızdaki insanlarla aynı amaç için mücadele edeceksiniz.

Rüyada yarıştığınızı görmek; kazandıysanız; hayatta başarılı olacağınıza, kaybettiyseniz; hayal kırıklığına uğrayacağınıza işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku