Rüyada Yarışmak Görmek

0

Rüyada koşu yarışı, hareket etmeye, oyun oynamaya ve batıl şeylere sürat vermeye veya fayda temin edilmeyecek yolculuğa işarettir. Rüyayı gören hasta ise, ölür, fakir ise zengin, yolcu ise, yolculuğundan döner. Rüyada atlı olarak yarışmak, mahzurlu bir is yapmaya, gururlanmaya, işarettir. Rüyada yarışmak insanlar arasında çıkacak fitneye ve ayrılığa işarettir.

Fakir bir kimsenin rüyada yarıştığını görmesi, zengin olmaya; yolcunun görmesi, selametle vatanına dönmeye delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada yarıştığını ve yarışı kazandığını görmesi, kuvvet ve kudrete, mal ve menfaate delâlet eder.

Rüyada atlı olarak yarıştığını görmek, gururlanmaya, mahzurlu bir iş yapmaya; yarış esnasında attan düştüğünü görmek, çetin ve zor günlerin geleceğine delâlet eder.

Yine rüyada yarış görmek, insanlar arasında çıkacak fitneye ve tefrikaya, bunun neticesi musibete delâlet eder.

Rüyada ata binmeniz ve yarıştığınızı görmeniz; muradınıza ereceğiniz ve fevkalade duruma geleceğiniz anlamına gelir. Hayırlı haber, müjdedir.

Rüyada hiç tanımadığınız insanlarla yarıştığınızı görmeniz; toplum hayatınızda elde edeceğiniz başarıya, herkes tarafından sevilen bir kişi olacağınıza, aranılacağınıza, terfi edeceğinize, istek ve arzularınıza kısa zamanda erişeceğinize delalet eder. Rüyada yarış yaptığınızı görüp kazanırsanız başarıya, kaybederseniz başarısızlığa işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku