Rüyada Yat Görmek

0

Rüyada bir yat ile deniz yolculuğuna hazırlanmak, yolculuğa çıkmak; istek ve arzularınızın gerçekleşeceğine, muradınıza ereceğinize, yat ile güzel bir yere yolculuk yaptığınızı görmek; işlerinizin tahmininizden daha iyi olacağına, işlerinizdeki berekete, rüyada yat ile bir deniz yolculuğuna çıkmak ve nereye gittiğini bilmemek; eşinizle aranızda sorunlar çıkacağına, eşinizden ayrılma tehlikesi ile karşı karşıya kaldığınıza veya başka bir eve yerleşeceğinize delalet eder.

Rüyada bir yat yolculuğuna çıkmak; hayırlı bir işe, yola çıkmak zenginliğe yahut insanların ahlak ve tıynetlerini ortaya çıkarmaya, arza ölçmeye, uzak yola çıkmak bir halden başka bir hale geçmeye, yolculuktan dönmek işin bitmesine, maksadın hasıl olmasına, hastanın uzak yola çıkması yahut tanımadığı bir eve gitmesi ölmesine delalet eder. yolculuğa çıktığını görmek ve ya da arsa alacağınıza işarettir.

Rüyada bir yat ile yolculuktan döndüğünüzü görmeniz; işin bitmesine ve isteğin yerine gelmesine işarettir. Hastanın uzak bir deniz yolculuğu ettiğini veya bir evden tanımadığı bir eve gittiğini görmesi, onun ölümüne işarettir. Güzel bir yolculuk, kar etmek demektir.
Kötü bir yolculuk ise, zarar edeceğiniz anlamındadır.

Rüyada yat ile yolculuk yaptığını görmek yakın zaman içerisinde deniz yolculuğuna çıkacağına, sıkıntılardan, kederden kurtulup sevinçli ve huzurlu günlerin yakında olduğuna işaret eder. Rüyada yat görmek, içinde hayır ve iyi amel bulunmaya lüks bir hayata işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku