Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

0

Bir kimsenin rüyada yaşlı kadın görmesi, acizlik ile tâbir olunur.

Yaşlı kadın görmek, elden giden dünyalığa, üzüntüye, bazı kere de ahirete delâlet eder.

Rüyada müslüman, mütedeyyin, salâh erbabı bir yaşlı kadın görmek sevince, sürura ve helal mala alâmettir.

Rüyada yaşlı bir kadının kendi evine geldiğini görmek, dünyanın insana yönelmesine delâlet eder. Çünkü dünya yaşlı kadına nispet edilir.

Yine rüyada yaşlı bir kadının kendi evinden çıktığını görmek, rüya sahibinden dünyanın yüz çevirmesine ve bunun neticesi sıkıntıya düşmeye delâlet eder.

Genç bir kadının rüyada kendisini kocamış, ihtiyarlamış, saçı ağarmış görmesi, dünyada halinin iyi olduğuna delâlet eder.

Çocuktan kesilmiş bir kadının tekrar eski haline geldiğini, kuvvet bulduğunu görmesi, din ve dünyasının mamurluğuna delâlet eder.

Rüyada yaşlı kadın görmek, ot bitirmez, ekin vermez bir yere de işarettir. Çünkü yaşlı kadın her şeyden kesilmiştir.

Rüyada kâfir olan ihtiyar kadın görmek, haram mala da delâlet eder.

Rüyada yaşlı bir kadının hamile kadının yanma girdiğini görmek, sırf hayırdır.

Bazı kere de rüyada yaşlı kadın görmek, ümit sektikten sonra hamile olmaya delâlet eder.

Rüyada gökten yer yüzüne yaşlı bir kadın indiğini ve halkın buna taaccüp ettiğini görmek, kıtlık ile tâbir olunur.

Rüyada çirkin yüzlü yaşlı bir kadın görmek, harp ve kıtlığın sona ermesine ve bollukla müjdelenmeye delâlet eder.

Rüyada bir kimsenin yaşlı bir kadınla bir şeyler alıp verdiğini veya onunla uğraştığını görmesi, dünya ile uğraşmaya delâlet eder.

Rüyada yaşlı kadının etli ve güzel bir surette görülmesi, o seneki kazanç ve ticaretin güzel olacağına; yaşlı kadının ekşi yüzlü ve çirkin görülmesi, üzüntü ve kedere, şöhret ve rütbenin elden gitmesine delâlet eder.

Rüyada yaşlı kadın görmek dünya nimetlerinin azalmasına,, acizliğe, ahirete işaret eder. Rüyasında yaşlı kadın gören kimse tam ümidi kesmişken çocuk sahibi olur; yaşlı kadının evine girdiğini görmek dünya nimetlerine kavuşmaya işaret eder.

Rüyada yaşlı kadın görmek, yakında üzüntü ve birçok sorunla karşı karşıya kalacaksınız. Rüyada yaşlı bir kadınla konuşmak, başınızdan istenmeyen bir skandal geçeceğine, bundan dolayı dostlarınıza karşı çok utanıp üzüleceğinize işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yaşlı kadın görmek, acizliğe işarettir. Bazen yaşlı kadın, elden giden dünyalığa ve üzüntüye, bazen de ahirete işarettir.
Yaşlı kadın görmek, şaraba da işarettir. Bazen rüyada yaşlı kadın görmek, ümit kestikten sonra gebe kalmaya işarettir. Bazen de hile yapmaya, arkadan gıybet edip yüzüne karşı alay eden kimseye de işarettir.

Hasta olan yaşlı kadını görmek, acizliğe, susamış yaşlı kadını görmek ise, kıtlığa işarettir. Rüyada yaşlı kadının çocuk olduğunu görse, kıtlık sona erer. Rüyada tanınmayan yaşlı kadın bir hastanın yanına gelse, o hastanın öleceğinden korkulur.

Rüyada yaşlı bir kadının hamile olan bir kadının yanma gitmesi, sırf hayırdır. Yaşlı kadın görmek, ot bitirmez bir vere de işaret eder. Yaşlı bir kadını peçeli görmek, zorluk ve pişmanlığa işarettir. Bir kimse rüyada yüzü çirkin yaşlı kadın görecek olsa, bela ve harbe işarettir.

Rüyada yaslı bir kadına dönüştüğünü gören kimse, ağırbaşlı olur. Tanınmayan yaşlı bir kadın kıtlık bir seneye işarettir. Bir kimse rüyada gökten yeryüzüne bir yaşlı kadın indiğini ve halkın da buna taaccüp ettiğini görse, o kadın kıtlıkla tabir edilir. Rüyada çirkin görünüşlü yaşlı bir kadın görmek, harp ve kıtlığın sona ermesiyle müjdedir.

Çok zayıf olan yaşlı bir kadın, kitlik senedir. Rüyada yaşlı bir kadının kendi evine girdiğini gören kimseye, dünya yönelir. Yaşlı bir kadının kendi evinden çıktığını görse, dünya kendisinden yüz çevirir.

Bir kimse rüyada yaşlı bir kadınla bir şeyler alıp verdiğini veya onunla uğraştığını görse, dünya ile uğraşmaya işarettir. Bir kadın rüyada kendisini kocamış görse, o kadının dünyada halinin iyi olduğuna işarettir.

Hayatınızdaki bazı olumsuz değişiklikler ve zorluklar, canınızın sıkılmasına neden olacak.

Ayrıca Bakınız; Kadın.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku