Rüyada Yatılı Okul Görmek

0

Rüyada kendinizi yatılı bir okulda görmeniz; öğrenci iseniz okul hayatınızda elde edeceğiniz başarıya ve mutluluğa, ticaretle uğraşıyorsanız; kazancınızın artacağına, rüyada yatılı bir okulda öğretmenin ders verdiğini veya kendinizin öğretmen olduğunuzu görmeniz; rahatlığa, mutluluğa, rütbenizin yükseleceğine, çevreniz tarafından çok sevilen bir kimse olacağınıza, ders aldığınızı görmeniz; başarılarınızın devamlı olacağına, başarı elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada yatılı bir okulda bulunduğunuzu ve bir ranzada uyuduğunuzu görmeniz; yorgun düştüğünüze ve dinlenmeye ihtiyacınız olduğuna, sırt üstü uyuduğunuzu görmeniz; kuvvet ve kudrete, hasta için şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada yeşillikler içinde bir yatılı okulda bulunduğunuzu görmeniz; talihinizin açık olduğuna, başarılarınızın devamına, muradınıza ereceğinize, hayatınızda başarılı olacağınıza delalet eder.

Rüyada metruk bir yerde yatılı okulda olduğunuzu görmeniz; bir kimseden nasihat alacağınıza, sevdiğiniz kimselerle tartışmaya gireceğinize, rızkınızın azalacağına, üzüleceğinize, dikkatli olmanız gerektiğine bir uyarıdır.

Rüyada yatılı bir okul kazandığını görmek, sevinç ve başarıya işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku