Rüyada Yatmak Görmek

0

Yabancı bir kimseyle birlikte yatmak, o yabancıdan elde edilecek hayra, ölmüş biriyle yatmak borca girmeye, cin ve şeytanla yattığını görmek şerli ve kötü kimselerle düşüp kalkmaya; Eşiyle yatmak hayır ve berekete, yalnız yatmak endişe ve vesveselere delalet eder.

Rüyada güzel bir yatak görmek ve yatmak güzel ve hasna bir kadına işarettir. Rüyada yatağının yumuşak ve geniş olduğunu görmek ve o yatakta uyumak; zevcesinin ahlâkının genişliğine ve efendisine itaat etmesine delâlet eder.

Rüyada uyuduğu yatağını satan kimsenin eşiyle arası açılır. Rüyada tanımadığı bir yatakta yatmak ummadığı yerden servete konmaya, yatak almak zengin olmaya işaret eder.
Rüyada yatak üzerinde uyuduğunu görmek korkulardan emin olmaya, yatağın geniş olması güzel ahlak sahibi kimseye, yatağın yumuşak olması kadının kocasına itaatkâr olmasına işaret eder.

Rüyada temiz ve güzel bir yatakta yatmak; eğlenceli bir seyahate çıkacağınıza, yeni bir kimse ile tanışıp mutlu olacağınıza, şansınızın açık olduğuna delalet eder.

Rüyada bir kimsenin yeşil ve beyaz yatak görmesi ve o yatakta yatması; zevcenin dindar, ibadet ehli, itaatkâr ve namusunu koruyan bir hanım olmasına delâlet eder.

Ayrıca Bakınız; Uyumak.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku