Rüyada Yavaş Yavaş Yürümek Görmek

0

Rüyada yavaş yavaş yürüdüğünüzü, yavaş hareket ettiğinizi görmeniz; temkinli davranışlarınız sonucu rahat edeceğinize, sıkıntı ve belalardan uzaklaşacağınıza, din ve dünyalık işlerinizde elde edeceğiniz başarıya, takdire şayan davranışlar sergileyeceğinize delalet eder.

Rüyada yavaş yavaş yürümek, hırsızlığa, yahut hırsızlığı kasteden kimsenin hallerini gözetlemeye işarettir. Rüyada yavaş yavaş yürüdüğünü görmek, başka kimselerin özel hallerine istemeden şahit olacağınıza işaret eder.

Rüyada bir şeyi yapmakta acele et¬mediğini, temkin ile hareket ettiğini görmek, hayra, emniyete, menfaate, huzur ve mutluluğa işarettir. Dünya işlerinde yavaş hareket et¬mek,hayır ve esenliğe; ahiret işle¬rinde yavaş davranmak, zarar ve ziyana işarettir.
Rüyada hayır işlerinde yavaş dav¬randığını görmek, akılsız davran¬maya ve mahrumiyete işarettir. Bazen rüyada yavaş hareket ettiği¬ni görmek, umarsız ve duyarsız ol¬maya işarettir.

Kirmani demiştir ki: Rüyada yaya veya süvari olarak yavaş yavaş yürüdüğünü görmek, izzet ve şerefe delâlet eder. Rüyada toprak üstünde yürüdüğünü gören kimsenin eline en yakın zamanda mal geçer. Kum üzerinde yürüdüğünü görmek ise, müşkül ve çetin bir işe delâlet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku