Rüyada Yaver Görmek

0

Rüyada yaver görmek, zorluklara rağmen başarılı olmak, elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak gerektiği anlamını taşır.

Rüyada başyaver olduğunuzu bir takım emirleri yerine getirdiğinizi görmeniz; hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada bir yaver ile konuştuğunuzu görmeniz; güç, güven, başarılara erişeceğinize, size inanıp güvenecek dostlar edineceğinize, meclis içerisinde sözü, sohbeti hoş bir kimse olacağınıza delalet eder.

Rüyada bir yaver üniforması giymeniz; çok yakında hayatınızda meydana gelecek olumlu değişikliklere, makam ve rütbe sahibi olmaya, terfi edeceğinize delalet eder.

Rüyasında başında komutan bulunan yaver görmek ; yardım, destek ifadesidir Rüyada başı bozuk yaver görmek; karışıklık, işlerin ters gitmesi, beklenmeyen sorunlara işaret eder.

Rüyada bir generalle konuşma yaptığını, emir aldığını, emri yerine getirdiğini görmek; işlerinizde hiçbir zaman zorlukla karşılaşmayacağınıza delalet eder. Rüyada bir yaver olarak bir askeri büroda çalıştığını görmek; hükümet dairelerinde olan işlerinizi kolaylıkla neticelendireceğinizi müjdeler.

Rüyada yakınınız olan hasta yaver, birisine yardım etmek istediğiniz halde, kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize işarettir. Yakınınız olan birinin yaver olduğunu görmek; onun yeni bir işe gireceğini haber verir. Rüyada sağlıklı bir yaver görmek; ondan iyi haber alacağınıza, hasta veya yorgun olduğunu görmek; onun sizden haber beklediğine işarettir.

Rüyada bir askeri yaver veya sizin yaver olduğunuzu görmek, yeni bir iş arkadaşınızla tanışacağınıza, veya bir iş ortağı olarak bir kimse ile yeni bir anlaşma yapacağınıza, veya çocuklarınızdan birini evlendireceğinize, bekar iseniz genç bir kimse ile arkadaşlık kuracağınıza işarettir.

Rüyada yaver görmek mutluluğa, bekar için evlenmeye, iş sahibi için yeni bir ortaklığa işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku