Rüyada Yavru Görmek

0

Rüyada yavru kedi görmek; hizmetçiye, nankör kimseye, kedi yavrusunun sizi tırmaladığını görmeniz; bir düşmanla karşılaşacağınıza, şiddetli bir üzüntü yaşayacağınıza, hastalığa yakalanıp yeniden şifa bulacağınıza delalet eder. Rüyada bir kedi yavrusunu öldürdüğünüzü görmeniz; hırsız yakalayacağınıza, rüyada yavru kedi miyavladığını görmeniz; koğuculuk yapan ve insanlarla alay eden bir kimse ile karşılaşacağınıza delalet eder. Rüyada yavru kedinin sizi ısırdığını görmeniz; hastalanacağınıza, kısa üzüntüler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada yavru köpek görmek; dünya hayatına düşkün, günah işlemekten sakınca görmeyen kimseye delalet eder. Zevk ve sefaya düşkün kimseye, insanın emredici nefsine, hal ve hareketi iyi olmayan alime, havlayan yavru bir köpek şirret ve aşırı tamahkar insana, yavru köpek ısırması yahut tırmalayası düşmandan görülecek zarara yahut hastalanmaya, yavru köpeğin elbisesini yırtması ahmak bir kimsenin yapacağı dedikoduya, köpek yavrusu sevimli bir çocuğa, ahmak bir kimsenin yitiğine, Evcil yavru köpek zalim bir düşmana, yavru av köpeği görmek, elde edilecek menfaate, yavru köpeği öldürmek düşmana galip gelmeye, köpeklerle birlikte havlamak maksadın hasıl olmasına, delalet eder.

Rüyada yılan yavrusu veya yavruları görmek; gizli ve ciddiye alınmayacak düşmana, kadına, çocuğa, esenliğe, saltanata, beyliğe, kişinin geçimine; vücudunun herhangi bir yerinden yılan yavrusu çıktığını görmek aile fertlerinden birinin düşmanlığına, ağızdan yılan yavrusu çıkması; kötü söz söyleyerek bundan zarar görmeye, yastık veya yatağı üzerinde yavru yılan öldürmek kişinin vefat etmesine, boğazından yılan çıkıp toprağa girdiğini görmek ecelinin yaklaşmasına, yavru yılanla boğuşmak düşmanından zarar görmeye, yavru yılanı öldürmek yahut kesmek düşmanına galip gelmeye, yavru yılan tutmak korktuğu şeyden emin olmaya, yavru yılana sahip olup ondan korkmadığını görmek yüksek derecelere, küçük yılan zayıf düşmana, bir kap dolusu yavru yılan görmek müslümanlara buğzetmeye, yeşil yavru yılan din düşmanına etrafında yavru yılanlar görmek yakınlarının düşmanlığına, yavru yılandan korkmak ve tiksinmek düşman şerrinden emin olmaya, evde görülen yavru yılan evdeki düşmana, hariçte görülen yılan yavrusu dışarıdaki düşmana, altın, gümüş ve diğer madenlerden yavru yılan görmek büyük hayra, Arkadan yürüyen yavru yılan hileli düşmana, yavru yılan veya yılanlar görmek her türlü düşman ve düşmanlar demektir.

Rüyada yavru görmek her yönden hayra işarettir. Bekar için evlenmeye, fakir için zenginliğe, evli için çocuğun olmasına işaret eder. Rüyada bir hayvan yavrusu görmek, evli iseniz bir çocuğunuz olacağına, bekar iseniz yakında evleneceğinize veya bir işe girip çok para kazanacağınıza delildir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada herhangi bir hayvan yavrusu görmek, tek ve desteksiz kalmaya işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku