Rüyada Zalim Görmek

0

Rüyada insanlara eziyet veren ve onların acı çekmesinden zevk alan birini görmek karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına yahut kişinin çekinmesi gereken kötülüklere, Kendi nefsine zulmettiğini görmek hayır ve iyilik yapmakta gevşek davranmaya delalet eder. Zulmettiği kimsenin kendine beddua ettiğini görmek Allah’ın (C.C) gazabına, Kendisine zulmeden kişiye beddua ettiğini görmek o kimseye galip gelmeye, Zalim bir yöneticinin halka adalet yaptığını görmek umum insanlar için hayra yahut bu rüyayı görenin kendi aile fertlerine karşı adil olmasına, Zalim ve günahkar birinin adalet ettiğini görmesi tövbe etmesine delalet eder.

Rüyada zalim bir kimse görmek, evde eşinin kendisinden bazı şeyler istediği için kızdığına ve ağız tartışması yaptıklarına yorumlanır. Başka bir kimsenin rüyasında kendisine zalimce davrandığını görmek, o kimse ile aralarında bir anlaşmazlık çıkacağına işarettir.

Zalim ve insafsız birinin rüyada adaletli ve insaflı davrandığını görmek, rüya sahibinin mal ve canının emniyet içinde olmasına işarettir.

Günahta ısrarlı olan birinin rüyada adalet ettiğini görmesi, tövbe etmesine ve günahtan kurtulmasına delalet eder.

Rüyada zalim olduğunu görmek; fakirliğe işarettir. Rüyada zalim görmek, aşağılık duygusuna sahip, yetersiz, kendisiyle bile kavgalı, hayatta bir dikiş tutturamayan hasta ruhlu birine işarettir.

Bazen rüyada zorba görmek, sakınılması gereken şeylere, işlerin bir türlü yoluna girmemesine ve gece karanlığına işaret eder.

Rüyada zalim olduğunu görmek, yoksul düşmeye, büyük bir hüsrana ve yok olup gitmeye işarettir. İyi arkadaşlarınızın sağlıklarıyla ilgili haberlerin sizi mutlu edeceğine yorumlanır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku