Rüyada Zorba Görmek

0

Rüyada zorba davranışlar sergilediğinizi görmeniz; sıkıntılı bir dönemden çıkıp birisiyle ortak yapacağınız bir işte başarı elde edeceksiniz ve bu durum eskiden yaşadığınız karamsarlıkların son bulmasını sağlayacak. Tek sorun artık bir bağımlılığınızın olması daha doğrusu omzunuza birileri tarafından yüklenen bir sorumluluğu taşımak zorunda kalmanız. Onun dışında her şey güzel ve siz bu görevi yerine getirebilecek özelliklere sahipsiniz. Kendinize biraz güvenin yeter.

Rüyada size zorbalıkla iş yaptırmak isteyen bir kimseyi görmek; bir iş gördürürken kendi fikrinizi ileri sürerek iddia etmenizin menfaatinize uygun olmadığına işaret eder.

Rüyada zorba birisini görmek yakınınızla münakaşa edeceğinize, bunun sonuçlarına katlanmanız gerektiğine, bir iş yapılırken kendi fikirlerinizin alınmasını istemeniz sizin işinizi başarıyla tamamlayacağınıza işaret eder.

Rüyanızda size zorbalık yapıldığını görmeniz, bu günlerde tatsız olaylar yaşayacağınıza, sorunlarınızın artacağına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku