Rüyada Zorbalık Görmek

0

Rüyada zorbalık görmek; bir takım tatsız olaylar yaşayacağınıza, iş veya aile hayatınızda zorluklarla karşılaşacağınıza, sıkıntı içinde bulunacağınıza delalet eder.

Rüyasında bir kimseye zorbalık ettiğini gören, onun zulmüne uğrar. İnsanlara zalimce davrandığını görenin, huzuru kalmaz. Evi, barkı perişan olur. Bir padişahın veya yardımcılarının halka zorbalıklarını görmek; o mahalde meydana gelecek kıtlığa, pahalılığa, fitneye ve tahribata işaret eder. Birinin kendisine zorbalık ettiğini gören, düşmanına galip gelir. Dünyada ve ahirette bahtiyar olur. Zulme uğramışlarla beraber haşr olur.

Rüyasında zorbalık yaptığını görmek; zorbalık yaptığınız insana şefkatli, sevecen, sıcak kanlı davranacağınıza, gönül alacağınıza, mutlu olacağınıza delalet eder. Rüyada bir hayvana zorbalık yaptığınızı görmek; merhamet hislerinizin kuvvetli olduğuna, hayvan sevginizin artacağının işaretidir. Rüyada babanıza karşı zorbalık ettiğinizi görmeniz, onun hayır duasını almanız gerektiğine, yardımına ihtiyaç duyacağınıza, hoş tutmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku