Rüyada Zoka Görmek

0

Rüyada balık tutmak için kullanılan zoka görmek; niyet ettiğiniz işlerinizde başarıyı yakalayacağınıza, kısmetinizin artacağına, şanslı olduğunuza delalet eder.Ticarette teşebbüs ettiğiniz işin içinden sonunda çok kazançlı çıkacağınıza, ancak sabırla beklemeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada zoka ile avlandığınızı görmeniz; mal ve ganimete, meşru kazanca, denizde zoka taze tatlı balık avladığını görse, helal kazanca sebep olacak şeye, çalışmaya ve helal olan rızkı istemeye işaret eder.

Bir başka rivayete göre ise; Rüyada zoka görmek, şansınızın ve kısmetinizin çok ters bir devresinde bulunduğunuza herkes tarafından aldatıldığınızı sanacağınıza yorumlanır.

Rüyada başka bir deyişle, zoka(Hile, Dalavere) görmeniz; Rüyada bir hileye uğradığınızı görmek: Aldanmamanız için işlerinizi daha kontrollü bulundurmanız, işlerinizi iyi takip etmeniz gerektiğine delildir.

Rüyada hile ile bir takım işler yapmanız; meslek hayatınızda karşılaşacağınız zorluklar karşısında itibar sahibi bir kimse tarafından korunup kollanacağınıza, işlerinizi fazla yorulmadan düzene koyacağınıza delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku