Rüyada Zakkum Görmek

0

Rüyada zakkum görmek, bir meseleden dolayı tenkit edilmeye yahut üzüntülü bir şeye delalet eder. Kişinin alımlı ve bencil birisiyle bir ilişkiye gireceğine ama bu ilişkinin sonunun iyi olmayacağına işaret eder.

Rüyanızda zakkum çiçeği görmek, acı ve üzüntü verecek bir haber alacağınıza, veya bir rakibinizle ağız kavgası yapacağınıza delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada zakkum ağacı görmek ve yemek Allah’a isyan etmeye, kötü amel işlemeye ve geriye hayırlı bir şey bırakmamaya işarettir.

Rüyada zakkum görmek; üzüntülü bir haber alacağınıza işarettir. Rüyada zakkum yediğinizi görmek: Birisini kırdığınız, üzdüğünüz anlamındadır. Bir yakınınızın zakkum topladığını, yediğini görmek; o kişinin bir sağlık sorunu hakkında haber alacağınıza işarettir.

Rüyada zakkum ağacının altına oturduğunu görmek; rüya sahibinin soyunun tükenme tehlikesi ile karşı karşıya kalınacağına, aile fertlerinin sağlık sorunlarının olacağına delalet eder.

Rüyada zakkum ağacından çiçekler toplamak; pek yakın zamanda sizi üzecek haberler alacağınıza, bu haberlerin etkisi altında kalacağınıza delalettir.

Rüyada sevdiği kişiye zakkum çiçeği vermek; sevdiğiniz kişi ile aranızda bir tartışma başlayacağına, bir aile büyüğünüzün yardımına ihtiyaç duyacağınıza delalet eder. Eğer çiçekler kurumuş ise, bu ölümün, üzüntünün, sıkıntının işaretidir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku