Rüyada Yavşak Görmek

0

Rüyada yavşak(sirke, bit yumurtası) görmek yeni ve temiz elbisede görülen yavşak mal ve dünyalığa, eski ve kirli elbisede görülen yavşak borç ve zillete, yerde görülen yavşaklar zayıf ve aciz insanlara, onların insanı ısırması bu çeşit insanların kötülemesine, büyük bir yavşağın vücuttan çıkıp gitmesi vefata, çok yavşak kedere, koğucu insanlara; elbisede olursa dünyalığa ya da müzmin hastalığa, yavşağı canlı olarak yere atmak sünnete aykırı bir iş işlemeye, öldürmek kederin gitmesine, yavşakları üzerinden tek tek toplamak abartılı yalana, yavşağı yemek birinin gıybetini yapmaya yahut düşmanı kahretmeye, insanı fevkalade rahatsız eden yavşaklar tasa, hapis yahut üzüntüye, yavşak yumurtası yahut yavrusu fesatçı topluluğa, namus ve şeref simsarı aşağılık insanlara, Tahıl yavşağı görmek, birinin zengin bir kimseyle arasını açmak isteyen hasetçiye, hastalığa, çok çocuk ve az dünyalığa, aile fertlerinden olan düşmına, hastanın bu yavşak görmesi vefatına, Buğday yavşağı bazen azabı gerektiren amele yahut dünyada görülecek bir cezaya delalet eder. Rüyada yavşak öldürmek, bir yakınınıza karşı acımasızca davranacağınıza işarettir.

Bit sirkesi ise fesatlık ve kötülük anlamına gelir. Yavşaklar tarafından sarıldığını görmek bol paraya kavuşacağınıza ve dostlarınızın birden artacağına işarettir.

Rüyada hayvanlarda bulunan yavşak veya yavşakları görmek; köpekte bulunan yavşak veya bit yumurtası, düşmana galip gelmeye, zafere, işlerinizdeki berekete delalet eder.

Rüyada görülen yavşak, fesat çıkaran bir kavme. Bir kimse rüyada yavşak görse ve onları temizleyemese, birtakım müfsid adamların hanımlarının arkasına düşeceklerine ve bunlara mani olamayacağına delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Bit.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku