Rüyada Yayık Görmek

0

Rüyada ağaçtan mamul yayık görmek, ahlakı güzel ve becerikli bir eşe, sevince, huzura, yayıktan yağ çıkardığını görmek; refaha ve mutluluğa ereceğinize, bol rızka, rüyada bir yaylada yayık çalkadığınızı görmek; tüccar için kârlı bir işe girişmeye, zahmetle kazanılan mala, sevinçli ve mutlu hayata, çok fazla kar elde edeceğiniz şekilde işinizde bir değişiklik yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada taştan yapılmış bir yayık görmeniz; kalbi katı bir hanıma sahip olacağınıza, düğün veya nişan yapacağınıza, alim bir kimse tarafından yardım göreceğinize yayıktan ayran içmeniz; rızkın genişliğine, kıymetli ve değerli dostlara delâlet eder. Yine birisine ayran ikram ettiğini görmek, çok çok kıymetli bir dost edinmeye işarettir. Yayıkta ayran çalkaladığını görmek, kısmetin açılmasına; bekâr için evlenmeye, evli için de güzel ve hayırlı bir çocuğa mâlik olmaya delâlet eder.

Rüyada demirden bir yayık görmeniz; mal ve kuvvete ereceğinize, rüyada demirden bir yayık satın aldığınızı görmeniz; zayıflık ve acizlikten kurtulacağınıza, kuvvete ereceğinize, insanlar arasında kuvvet ve menfaatinizin artacağına delalet eder.

Rüyada evinizde bir yayık görmeniz; zenginlik ve saadete erişeceğinize, fakir kimseler için maddi yönden rahatlamaya, manevi yönden güçlü olacağınıza ve rızkınızı helal olarak kazanacağınıza ve rızık bolluğuna delalet eder. Rüyada evdeki yayığınızı dışarı çıkardığınızı görmeniz; biraz sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada yayık, işlerinin yolunda gitmesine ve kazancının artmasına yorumlanır. Kişinin rüyada yayık görmesi, rızka, menfaata ve işlerin az bir meşakkat ile neticesine delâlet eder. Zira yayıktan az bir meşakkattan sonra yağ alınır.

Rüyada yayık görmek işlerinizin yoluna girmesi için biraz sabretmeniz gerektiğine, girişeceğiniz bir iş hakkında tereddüt göstereceğinize; yayıktan yağ çıkarmak kazancınızın çok olacağına işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku