Rüyada Yayla Görmek

0

Rüyada yayla görmek; genişlik ve ferahlığa, rızık ve geçim işlerinin düzelmesine, yükseklik ve şerefe delalet eder.

Rüyada yayla görmek işinizi değiştireceğinize işaret eder. Rüyada güzel bir yaylada oturan kimse bütün dertlerinden kurtulur.

Rüyada bir yaylada bulunduğunuzu ve orada istirahat etmekte olduğunuzu görmek, çok çalıştığınızdan ötürü bu yıl mutlaka bir müddet istirahata muhtaç olduğunuzu ve böyle çalışırsanız sağlığınızın bozulmak üzere olduğunu gösterir.

Rüyada geniş bir yayla görmek, geniş rızka, karlı işe, refah ve rahata işarettir. Rüyada yayla görmek tüccar için kârlı bir işe girişmeye, zahmetle kazanılan mala, sevinçli ve mutlu hayata işaret eder.

Rüyada yayla görmek; sıkıntılarınıza biraz daha sabretmeniz gerektiğine, kısa bir süre sonra her şeyin yoluna girerek bol kazanca kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada yayla görmek, bol rızka, iyi geçime, zorluk ve sıkıntıdan sonra genişlik ve ferahlığa ermeye, şeref ve itibara, bahtın açılmasına işaret eder. Bazen yayla görmek, bekâr için evlenmeye, hasta için şifaya, adaletli bir yöneticiye yakın olmaya ve ondan hayır ve menfaat görmeye işaret eder. Rüyada hudutsuz, geniş bir yayla görmek, bol kazanca, hayır ve menfaat göreceği bir yolculuğa çıkmaya işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku