Rüyada Yaylım Ateş Görmek

0

Rüyada yaylım ateşe karşı bulunduğunuzu görmek, iş hayatınızda gerek arkadaşlarınızın, gerekse rakiplerinizin iki taraflı tenkitlerine maruz kaldığınız için adeta ne yapacağınızı bilmez bir duruma düştüğünüze delalet eder.

Rüyada yaylım ateşine tutulduğunu görmek yaptığınız bir hareketten veya söylediğiniz bir sözden dolayı başkaları tarafından eleştirileceğinize işarettir.

Rüyada düşmanlarınızı yaylım ateşine tuttuğunuzu görmeniz; fazilet ve şan kazanmaya, muradı her ne ise yerine geleceğine, düşmana üstün gelineceğine delalet eder. Rüyada yaylım ateşe tutulduğunuzu ve öldüğünüzü görmek; sağlık ve selamete, muradının olmasına; sevinç ve mutluluğa; eğer rüya sahibi gurbette ise, selametle vatanına döneceğine; eğer hasta ise iyileşeceğine, ömrünün uzun olacağına delalet eder.

Rüyada tek başınıza yaylım ateş ettiğinizi görmeniz; zenginliğe; düşmanı yendiğini görmek, helal rızka; savaştığını ve düşmanın üstün geldiğini görmek, rızkında darlığa; bir rivayete göre geçim tedarikinde zorluk çekmeye delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku