Rüyada Yazar Görmek

0

Rüyada yazar olduğunu gören kimsenin işleri düzelecek, şansı açık olacak demektir.

Rüyada yazar birini görmek; çok çalışmanın karşılığı olarak bunun yararını göreceğinizi ve ödülleri toplamak zamanı geldiğini simgeler Rüyada yazar olduğunu görmek ; şansınızın döndüğüne, işlerinizi düzeltip başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyada güzel yazı yazdığını görmek, din ve dünyanın salâhı için çalışmaya delâlet eder.

Rüyada bir kimsenin kendisi için yazı yazdığını görmek, ha-yır, menfaat ve murada ermeye işarettir. Bir sayfa üzerine yazı yazdığını görmek, mirasa delâlet eder.

Rüyada kendini yazar olarak görmek ve yazdığı yazının kötü olduğunu görmek, günahlardan tövbe etmeye delâlet eder. Yine rüyada bir kitap yazdığını fakat onu tamamlayamadığını görmek, rüya sahibinin ve ihtiyacının tamamlanacağına alâmettir.

Bir kimsenin kendi yazdığı yazıyı beğenmediğini görmesi, onun günahlarının kefareti olarak tövbe etmesine ve herkese hile ve dalavere yapmaktan vazgeçmesine, kendisi ile halk arasında her şeyi inkar etmesine yorumlanır. Alim veya katip olan bir kimsenin rüyada kendisini yazar olarak görmesi; hayır ve menfaate, rızk genişliğine, eğer bir iş başında veya memur ise berekete yorumlanır, şeriata aykırı bir yazıyı yazdığını görmek hayırlı değildir. Eğer kitabı tamamlayamadığını ve tamamlaması da mümkün olmadığını görse, o kimsenin isi noksan kalır. Rüyada yazar olup yazı yazdığınızı görmeniz; hileye, yazı yazan birini görmek; hilekar bir insanla tanışmaya, kendini bir sayfaya yazı yazarken görmek; bir mirasa konmaya işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku