Rüyada Yazı Görmek

0

Rüya yazı görmek; hak sözü ve güzel duyguları ihtiva eden her çeşit yazı sağlam delillere, güvenilir kaynaklara, hayrın ve iyiliğin devamına, kendine resmi yazı yazıldığını görmek kan aldırma zorunda kalmaya ya da bunun gerektiğine, güzel yazı görmek duygu ve düşüncede ittidal ve güzelliğe delalet eder.

Rüyada yazı yazmak sahtekar bir kimsenin etrafınızda olduğuna ve size zarar verecek komplolar kurduğuna işaret eder.

Rüyada güzel yazı başarıyı simgeler. Çirkin yazı ise insanın çıkarları için hareket edeceğini gösterir. Rüyada güzel yazı başarıyı simgeler. Çirkin yazı ise insanın çıkarları için hareket edeceğini gösterir.

Rüyada deri üzerine yazılmış yazı görmek; rüyada görülen her tür deri, hayır ve menfaattir. Hem iş hem de aşk hayatınızda başarılı olacağınıza, kısmetinizin açılacağına delalet eder.

Rüyada taş, yada mermer üzerine yazılmış yazı görmek; Mala, izzet ve şerefe, uyumlu ve iyi geçinen aileye; yanında mermere yazılmış bir yazı görmek, hayırlı evlada, makam ve göreve, zengin olmaya, ilim ve güzel sanatlara, yararlı bir şey satın almaya delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Yazmak.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku