Rüyada Yazı Tahtası Görmek

0

Rüyada yazı tahtası görmek, tohum ekilen araziye, günahlardan men etmeye, evin hanımına, çocuğa, korkudan emin olmaya, Bu tahta öğrenciler için ilim öğrenmeye ve sözlü sınava delalet eder.

Rüyada yazı tahtasını görmek, zevceye, çocuğa ve kendisine tohum ekilen yere işarettir. Bazen de bu rüya, korkudan emin olmaya ve öğrenciler için ilim tahsil etmeye işarettir.

Rüyada katibin kaleminin yazı tahtası üzerinde gıcırdaması ilim sahipleri için Allah ve halk yanında derecelerin ali olmasına, iyilikle anılmalarına, diğerleri için de gizli şeylerin açığa çıkmasına ve meşakkate düşmelerine delalet eder.

Rüyada beyaz yazı tahtası görmek; öğrenci iseniz, öğrenim hayatınızda derslerinizde elde edeceğiniz başarıya, arkadaşlarınız arasında sevilen bir kimse olacağınıza, mutluluk ve huzur içerisinde öğrenimizi tamamlayacağınıza delalet eder. Ticaretle uğraşıyorsanız rüyada beyaz beyaz yazı tahtası görmeniz; iş ahlakınızın güzelliğine, ticarette elde edeceğiniz başarıya ve kazanca, sevince ve huzura delalet eder.

Rüyada siyah yazı tahtası görmek; rüyada bütün nesnelerde görülen siyah renk mal ve ululuğa delalet eder. Hayatınızda izzet ve şerefe ereceğinize, elinize helal mal ve nimet geçeceğine, din ve dünya işlerinizin güzelliğine delalet eder.

Rüyada beyaz yazı tahtasının siyah renge dönüştüğünü görmeniz; güzel bir isimle anılmaya, günahlardan temizlenmeye, imanda kemale ve dinde sıdka delâlet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku