Rüyada Yazma Yemeni Görmek

0

Rüyada yemeni görmek, nezaket ve alçak gönüllülük ifadesidir. Beyaz yemeni, aşk; siyahı, keder; mavisi, dostluk; kahverengi yemeni ise yeni bir arkadaşlığa işarettir.

Rüyada kırmızı yemeni görmek; bekar hanımlar için ferahlık ve sevince, içerisinde Allah’ın hakkı olan bir çok mala nail olmaya işarettir. Rüyada başını tül ile örttüğünü görmek, tevazu ve iyi kalpliliğe delalet eder.

Rüyada yeşil yemeni bağladığını görmek; murada nail olmaya, kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır. Huzurlu, bereketli, güzel bir hayatı simgeler. Rüyada yeşil renkli bir yemeni bağlamak, veya yeşil renkte bir elbise giymek, murada ermekle ve arzularınızın yerine gelmesi ile yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yeşil renk, hayır ve berekete işarettir.

Rüyada sarı yemeni bağlamak; rüyada sarı renkte bir yemeni bağlamak, hastalığa işarettir. Rüyada sarı renk, ciddi bir hastalık habercisidir. Rüyada sarı renkli bir şey giymek veya sarı bir renk görmek, çok hassas ve duygulu bir kimse olduğunuza ve her şeyinizi içinize attığınıza işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku