Rüyada Yellenmek Görmek

0

Rüyada yellenmek; sırları ifşa etmek, gören kimsenin içinde bulunan kin, düşmanlık ve kıskançlığın gitmesine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, rahatlamaya ve borçları ödemeye, delalet eder. Rüyada namazda iken yellediğini gören kimse; münasebetsiz bir söz üzerine zor duruma düşer. Rüyada bir kimse evinde yellendiğini görse, o kimsenin ev halkı ile aralarında meydana gelecek konuşmalara delalet eder. Rüyada yellendiğinizde çıkan gazın pis koktuğunu görmek; çirkin isteklerde bulunacağınıza yorumlanır. Rüyada yellenmek; çirkin bir söz söylemeye ve küçük günahlar işlemeye yorumlanır.

Rüyada yalnızken ve uygun bir ortamda gaz çıkarmak bir sıkıntıdan kurtulmaya, sessizce yellenmek hatalı söz söylemeye, kederlenmeye yahut borcu ödemeye ve meşakkatten kurtulmaya, birinin çıkardığı gazdan rahatsız olmak ondan bir zarar görmeye, insanların içinde sessizce yellenmek çevresini rahatsız edecek bir iş yapmaya, onları incitecek söz söylemeye, namaz içinde kokusu duyulmayan yahut rahatsız etmeyen yellenme, hayırlı bir işi kem söz ve yanlış bir davranış yüzünden tehlikeye düşürmeye, yellenerek abdestini bozmak bir sözünden caymaya, bozulan abdestini yenilemek sözünün gereğini yerine getirmeye yemin kefareti vermeye, yellenmek bazen cemaati ( topluluğu) dağıtmaya yahut yalan sözle meşgul olmaya, sesli olarak yellenmek çirkin söz ve işe delalet eder. Hileli bir işi haber verir.

Rüyada yellenmek rüyayı görenin söyleyeceği çirkin bir söze veya bu işi işleyenin küçük günah kazanmasına işarettir. Rüyada yellenmek cemaati dağıtmaya ve yalan sözle meşgul olmaya işarettir. Bazen bu rüya ahmaklığa, yalnızlığa ve halktan ayrılmaya, bazen de yalan ve mübalağalı bir söze veya bir şeyi dövmeden dolayı çıkacak sese işarettir. Rüyada sesli bir şekilde yellendiğini gören kimse, çirkin bir söz söyler. Rüyada bir topluluk içinde bulunduğu halde kendisinin kast ve iradesi bulunmaksızın bir ses çıktığını gören kimse, keder ve sıkıntılardan kurtulur. Kasten sesli ve pis bir koku çıkaran kimse, kötü bir söz söyler veya çirkin bir iş yapar. Yellenmeden meydana gelen pis koku ve ses nispetince de ayıp sessiz olarak kokusu pis bir şekilde yellense, o kökü miktarınca ayıplanacağına işarettir. Bir kimse, kederli ve üzüntülü bir topluluk içinde yellense, o topluluk keder ve üzüntüden kurtulurlar. Rüya sahibi ticaret yapıyorsa, kar eder. Güç durumda ise, kolaylığa kavuşur. Rüyada zorla ses çıkaran kimse iktidar dışında olan bir iş yapar. Eğer kolaylıkla ses çıkaracak olsa, gücünün yettiği bir işi yapar. Rüyada şiddetli ve pis kokulu bir ses çıkardığını gören kimse yolculukta izzet ve şerefe erişir. Ancak işleri dağınık olur.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku