Rüyada Yelkovan Görmek

0

Rüyada saat yelkovanı görmek; makam ve mevkice yüksek bir kimseden yardım alınacağına, Salih bir kimseden gelecek yardıma, işlerinizin düzene gireceğine, selamete çıkacağınıza, varlık ve bolluğa ereceğinize delalet eder.

Rüyada saat yelkovanı görmek, arkadaşlarınızın veya iş ortaklarınızın iş hususunda size verdikleri sözden daima döndüklerini, hiç birinin sözünde durmadığını, bu durumda sizin de islerinizin hiç yolunda gitmediğini gösterir.

Rüyada saatin yelkovanını görmek, zamanı iyi değerlendirmeye, büyük bir zât ile karşılaşmaya ve menfaate delâlet eder.

Rüyada saat yelkovanı görmek, makam ve mevkice yüksek bir kimseden yardım alınacağına işaret eder. Saatin yelkovanını rüyada görmek, Salih bir kimseden gelecek yardıma işaret eder.

Rüyada saat yelkovanı görmek; işlerinizi zamanında yapabilmek için azami zaman harcayacağınıza, başarılı olacağınıza, çalışmalarınızın karşılığını helal kazanç ile alacağınıza, iş çevrenizde takdir edileceğinize, örnek olacağınıza delalet eder.

Rüyada yelkovan görmek; ticari hayatınızda yaşayacağınız rekabete, iş ortaklarınızla uyum içerisinde çalışmaya, bu çalışmanızın karşılığını alacağınıza, yeni iş sahaları açacağınıza, rızka ve berekete delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku