Rüyada Yelken Satıcı Görmek

0

Rüyada yelken satıcısını görmek yolculuklara ve rızık talep etmeye veya nikah için hazırlanmaya delalet eder.

Rüyada yelken satıcısı görmek; nikaha, devlet dairesindeki işlerinizin sorunsuz bir şekilde halledileceğine, iyi sonuçlar alacağınıza, ticaretle uğraşıyorsanız, işlerinizin yolunda gideceğine, kazancınızın artacağına delalet eder.

Rüyada yelken imal edip satan kimseyi görmek; rızka, helal kazanca, ticarette karşı bir döneme, helal kazanca, renkli yelkenler satmak ise renklerine göre tabir olunur:
Rüyada beyaz yelken satın almak; mutluluğa, saadete ermeye, yapacağınız evlilikte mutlu günleriniz olacağına, izzet ve ikrama, ahlak güzelliğine, sevince, hayır ve gönül huzuruna, evlenmeye, rüyada siyah renkli bir yelken satın aldığınızı görmeniz; şanı yüce bir kimse olmaya ve mala, yeşil bir yelken satın aldığınız görmeniz; kısmet, başarı, mutluluk olarak huzurlu, bereketli, güzel bir hayatı simgeler, murada ermekle ve arzularınızın yerine gelmesi ile yorumlanır.

Rüyada bekar bir kimsenin yelken satın alması; güzel ve huyu güzel bir hanımla evlenmesine, bir genç kızın rüyada yelken satın aldığını görmesi; hali vakti yerinde, takva sahibi, dince güzel bir kimse ile yapacağı mutlu bir evliliğe, rüyada evli bir kimsenin yelken satın alması; evliliğinin salimen devam edeceğine, sadakate, mutluluğa, sevinçli günlere, güzel haberlere delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku