Rüyada Yer Altı Görmek

0

Rüyada bir kimse kendisini yeraltında görse, eğer şerli kimse ise ona bir azap erişir, yahut gidip geri dönmemesinden korkulan uzak bir yolculuk yapar. Rüyada hiçbir çukur olmaksızın yere battığını, derine gittiğini ve hatta kendisinin bir daha oradan çıkamayacağını zannettiğini gören kimse, dünyayı istemekle aldanır.

Rüyada yeraltında tünel gibi karanlık bir yerden geçmek, sonu belli olmayan bir maceraya atılacağınıza tünelden çıkmak ise bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada görülen yeraltı, büyük işlere, anlaşma yapmaya, iyi amellere, hastalıktan iyileşmeye ve güzel bir akıbete işarettir.

Rüyada yeraltında çalıştığını görmek; rızkınızı zor şartlarda kazanacağınıza, derin ve uzun bir yer altı maden ocağına girmek, onun bir düşmanı olduğuna, bundan ötürü dikkat etmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada yeraltında olduğunu görmek, bir konuyu olduğundan çok büyüttüğünüzü bildirir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku