Rüyada Yer / Yeryüzü Görmek

0

Rüyada mahşer yeri görmek; rüya sahibinin fakir ise zengin olacağına, korkudan emin olacağına, sözünü yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada yer görmek dünyaya, gök görmek ise ahirete delalet eder. Rüyada yerin yarıldığını görmek; o yerin bereketli olmasına delalet eder. Rüyada yerin kendisi için yarıldığını görmek; uzun ömürlü olmaya delalet eder.

Rüyada yerin kendisine hayırlı söz söylediğini görmek; dünya ve din işlerinde hayra ermeye delalet eder. Rüyada yere battığını görmek; muhabbet ve vech ehli kimseler için keşif ve kerametin zuhur etmesine delalet eder.

Rüyada yeryüzü görmek; kadın ile tabir olunur, rüyada görülen yeryüzü; oyun ve eğlenceye dalmış, günahkar bir kimseye, hastalanmaya, gam ve kedere düşmeye delalet eder.

Çağdaş Ulema: Yeryüzünü görmek; bekârsanız pek yakında mutlu bir evlilik yaşayacağınıza, evliyseniz psikolojik olarak sizi rahatlatacak bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Yerin siyah olduğunu görmek; üzüntü ve kedere…

Yerin sarı olduğunu veya güneşin yere ışıdığını görmek; mutluluğa…

Yere oturduğunuzu ve yerin soğuk olduğunu görmek; sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine…

Yere uzandığınızı ve güneşlendiğinizi görmek; bir grupla geziye çıkacağınıza ve güzel vakit geçireceğinize işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku