Rüyada Yetim Kalmak Görmek

0

Rüyada yetim kalmak, hakir görülmeye işarettir. Rüyada yetim olduğunu gören kimse, hakir görülür. Rüyada yetim gören kimsenin düşmanı üzerinde hakkı varsa, ona kavuşur ve düşmanına galip gelir. Rüyada kendisinin yetim olduğunu gören kimse, hanimi veya mali yahut kendisine nispet edilen şeyler hususunda tahkir edilir. Rüyada yetim kaldığını görmek, sıkıntılı bir hayat devresinden sonra Allah’ın yardımıyla huzurlu ve zengin bir yaşama işaret eder.

Rüyada yetim kaldığını görmek; rüya sahibinin yapacağı bir hatadan dolayı çevresi tarafından hakir görülmesine işarettir. Rüyada yetim bir çocuk görmek; düşmana galip gelmeye ve düşmanından hakkını almaya delalettir. Rüyada yetim kalmış bir çocuğa sahip çıkmak, yardımcı olmak; iş hayatında yükselip, hep çıkmak istediğiniz makama ulaşacağınızı işaret eder. Eğer rüyanızda yetim kalmış bir çocuk size yardım ediyorsa, gerçek yaşamda da bir iyi arkadaşınız size yardım edecek demektir.

Rüyada yetim bir kimseye yardım etmek işyerinde yükselmeye, yardım almak gerçek hayatta bir dosttan gelecek yardım eline işaret eder. Rüyada yardım, mertliğe delalet eder.

Rüyada yetim bir kimseye yardım ettiğinizi görmek; mertliğinin genişliğine, ve sevap işlediğine işarettir. Rüyada yetim bir kimsenin sizin hakkınızda yardımda bulunması; ya günahkar veya günahsız olduğuna delildir, iyilik edenden iyilik edilenin hayır ve menfaat göreceğini de söyleyenler vardır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yetim bir kimseden yardım istemek, sevilmeye; hayırlı bir iş yapmaya işarettir. Birine yardım etmek işyerinde yükselip, hayalini kurduğunuz yere geleceğiniz anlamındadır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku